خدمات دیگر سرورهای شخصی

خدمات دیگر سرورهای شخصی World of Warcraft

خرید و فروش گلد و خدمات پرداخت در

سرورهای Private

خدمات پرداخت و دونیت در سرورهای شخصی

 

توجه داشته باشید این قسمت مختص به ارائه خدمات خرید و فروش گلد در سرورهای Private (شخصی) World of Warcraft است. برای مشاهده خدمات سرور وارمین به صفحه خدمات سرور Warmane مراجعه کنید.

امکان انجام انواع خدمات پریمیوم کردن، پرداخت و دونیت در اکثر سایت‌های خارجی و سرورهای شخصی WoW وجود دارد. درخواست‌های پرداخت و دونیت در سایت‌های خارجی یا سرورهای شخصی (Private) را برای پشتیبانی ما ارسال کنید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و نتیجه به شما اعلام خواهد شد. در حال حاضر امکان پرداخت در اکثر سرورهای شخصی همچون وارمین، Stormforge ،Ascension.gg و بسیاری دیگر وجود دارد.

خرید و فروش گلد در سرورهای Private به WoWTrade

همان‌طور که از ابتدا نیز قول داده بودیم، خدمات دیگر سرورهای شخصی World of Warcraft نیز به سایت اضافه شده و می‌توانید درخواست خرید یا فروش گلد خود را در این سرورها ثبت کنید. سرورهایی که از معروفیت کمتری برخورداری هستند و همچنین سرورهای ایرانی تحت پشتیبانی ما نیستند. توجه داشته باشید که خرید و فروش گلد سرورهای شخصی کاملا به صورت سفارشی بوده و مدت زمان تامین گلد مورد نیاز شما یا فروش گلد مشخص نیست. برای ارسال درخواست فروش گلد از طریق فرم زیر اقدام فرمایید. در قسمت توضیحات حتما «نام سرور»، «نام رلم» و میزان موجودی گلد خود برای فروش به ما را ذکر کنید.

Netherwing (Stormforge.gg)
Apollo 2 (TwinStar)
Evermoon & Crystalsong (TauriWoW)
Frosthold & Angrathar (Sunwell.pl)
Sunstrider & Windrunner (Endless.gg)
Vanilla Plus

Sunwell.pl

+V

Tauri WoW

فرم سفارش فروش گلد


فرم سفارش خرید گلد