توضیحات مربوط به خدمات سرور وارمین:

سرور Private یا همان شخصی وارمین (Warmane) از سالیان پیش با نام Molten-wow کار خود را آغاز نموده و در حال حاضر اگر نگوییم برترین، یکی از برترین سرورهای شخصی پچ 3.3.5 دنیای وارکرفت یا Wrath of the Lich King است که البته به جز پچ 3 دارای یک رلم دیگر برای پچ 5 (Mists of Pandaria) نیز هست. اگر به دنبال کسب درآمد از این سرور هستید می توانید کوین و یا گلدهای خود در این سرور را به راحتی به فروش برسانید. برای دسترسی به قابلیت ارسال کوین باید اکانت شما پریمیوم باشد که البته به دلیل تحریم ها این امر برای کاربران ایرانی میسر نیست. البته ما می توانیم به وسیله همکاران خود این کار را برای شما انجام داده و اکانت های معمولی را به پریمیوم ارتقا دهیم. با پریمیوم شدن اکانت شما دیگر در صف سرور قرار نخواهید گرفت و می توانید با دسترسی به قسمت Trade وبسایت آیتم ها، گلد و یا هیروهایی که دارید را به فروش رسانده و تبدیل به کوین کنید، سپس کوین خود را از طریق ما تبدیل به ریال کنید.

لازم به ذکر است که خدمات خرید و فروش اکانت در سرورهای وارمین و آتلانتیس به صورت محدود انجام می‌شود. در صورتی که به دنبال خرید اکانت هستید، می‌توانید از طریق پشتیبانی ما در واتس اپ اطلاع دهید. اگر قصد فروش اکانت در سرورهای مذکور را دارید نیز می‌توانید مشخصات کامل اکانت خود شامل تعداد هیرو/کلاس/پروفشن/گیراسکور/تلنت/تعداد اچیومنت/ را برای پشتیبانی ما ارسال کنید تا به صورت On Demand و در صورت درخواست مشتری، از شما خریداری شود. تمامی اکانت‌ها باید دارای ایمیل اصلی اکانت باشند.

فروش کوین به WoWTrade

کسب درآمد از فروش کوین وارمین

فروش گلد به WoWTrade

کسب درآمد از فروش گلد به WoWTrade

پریمیوم کردن اکانت وارمین

حساب کاربری وارمین خود را به راحتی پریمیوم کنید

برای فروش گلد و یا کوین وارمین می‌توانید فرم مربوطه را پر نمایید. توجه داشته باشید که هماهنگی برای انجام معاملات در حال حاضر تنها از طریق شماره 09909563540 در واتس اپ و یا آی دی تلگرام @Wowtradeir صورت می‌گیرد.

در TrustPilot به ما امتیاز دهید!