پریمیوم کردن اکانت وارمین

مناسب برای کسب درآمد

قیمت‌ها روزانه به‌روز می‌شوند

در حال حاضر از 435 هزارتومان

شما در حال حاضر این‌جا هستید:صفحه اصلی/خدمات سرور وارمین/پریمیوم کردن اکانت وارمین

چطور پریمیوم شویم؟

برای پریمیوم شدن شما باید مبلغی به سایت وارمین دونیت کنید که متاسفانه به دلیل تحریم‌ها این امکان وجود ندارد. اما به کمک همکاران خود این امکان را برای شما فراهیم کرده‌ایم.

چرا پریمیوم کنیم؟

آیا می‌خواهید از طریق فروش هیرو، گلد و کوین به راحتی کسب درآمد کنید؟ اگر پاسخ‌تان به این سوال مثبت است پس نیاز دارید سطح حساب کاربری خود را به پریمیوم ارتقا دهید. دسترسی به امکاناتی همچون سیستم Trade وارمین، خرید و فروش گلد، آیتم و هیرو و … از امکانات حساب کاربری پریمیوم است.

توضیحات کامل مربوط به پریمیوم کردن اکانت وارمین

در ابتدا این سوال مطرح می‌شود که چرا باید با پرداخت هزینه و دونیت کردن در وارمین حساب کاربری خود را به سطح پریمیوم ارتقا دهیم؟

آیا می‌خواهید از طریق فروش هیرو، گلد و کوین به راحتی کسب درآمد کنید؟ اگر پاسخ‌تان به این سوال مثبت است پس نیاز دارید سطح حساب کاربری خود را به پریمیوم ارتقا دهید. با پریمیوم شدن دیگر هنگام شلوغی سرور در هیچ‌گونه صفی قرار نخواهید گرفت، به سیستم Trade وارمین دسترسی خواهید داشت و می‌توانید با خرید و فروش گلد، آیتم و هیرو به کسب کوین بپردازید. پشتیبانی مخصوص اعضای پریمیوم در حساب کاربری شما باز خواهد شد. همچنین در قسمت انجمن سایت به محدوده اعضای پریمیوم دسترسی خواهید داشت. امکان ساخت بیش از چند هیرو از کلاس Death Knight. استثنا شدن از پاکسازی پایگاه داده که معمولا سالیانه در وارمین انجام شده و هیروهایی که به مدت طولانی وارد بازی نشده‌اند حذف خواهند شد. علاوه بر این، 8 فضای اضافی برای نگه‌داری هیرو در بخش Barracks وبسایت به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد.

خب حالا نحوه پریمیوم شدن چگونه است؟

برای پریمیوم شدن شما باید مبلغی به سایت وارمین دونیت کنید. دونیت کردن به معنی اهدای مقداری پول و کمک به سایت است و برای تامین مخارج سرور، توسعه‌دهندگان و کارکنان سایت استفاده می‌شود. نحوه دونیت به سایت وارمین (Warmane.com) از طریق سیستم PaymentWall است که متاسفانه به دلیل تحریم‌های موجود اکثر روش‌های پرداختی ارائه‌شده در این سیستم برای کشور ما قابل انجام نیست. اما ما به کمک همکاران خود این امکان را برای شما فراهیم کرده‌ایم که حساب کاربری خود را به راحتی و از همین طریق به پریمیوم ارتقا داده و از امکانات متعدد آن بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که با خرید کوین (به صورت گیفت) اکانت شما پریمیوم نخواهد شد و تنها روش آن دونیت کردن است.

اکیدا توصیه می‌شود که اکانت خود را به دست افراد ناشناس برای پریمیوم کردن با روش‌های نامتعارف قرار ندهید. همچنین لازم به ذکر است سرویس پریمیوم کردن اکانت ما کاملا تضمینی است و از هیچ‌گونه پروکسـی و یا VPN استفاده نمی‌شود، چراکه ممکن است منجر به مسدود شدن اکانت شما از طرف وارمین گردد.

امکان کسب درآمد

امکان کسب کوین

دسترسی به سیستم Trade برای خرید و فروش گلد یا آیتم

دسترسی به سیستم Trade برای خرید و فروش هیرو

این امکان نیز وجود دارد که بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای و از طریق گلد درون World of Warcraft درخواست پریمیوم شدن کنید. توجه: در صورتی که می‌خواهید اکانت خود را از طریق پرداخت گلد پریمیوم کنید حتما در قسمت توضیحات فرم این مورد را ذکر کنید. در حال حاضر 2 روش زیر امکان‌پذیر هستند:
توجه داشته باشید که حداقل میزان دونیت 10 کوین است و حساب کاربری شما ظرف مدت حداکثر 30 دقیقه (به گفته وارمین) پریمیوم خواهد شد. البته در اکثر مواقع در همان لحظه پریمیوم خواهید شد. برای درخواست پریمیوم شدن فرم زیر را پر نموده و منتظر باشید تا پشتیبانی ما از طریق واتس‌اپ هماهنگی‌های لازم را با شما انجام دهد. هماهنگی برای پریمیوم شدن اکانت شما تنها از طریق شماره 09909563540 در واتس‌اپ صورت می‌گیرد. برای امنیت بیشتر، پرداخت وجه از طریق دو درگاه معتبر آی دی پی و زرین پال که لینک آن‌ها در قسمت پایین صفحه (درگاه های پرداخت) قابل مشاهده است، انجام می‌پذیرد.

پیش از پرداخت هرگونه مبلغی حتما هماهنگی‌های لازم را با ما از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ یا تلگرام انجام دهید.
پرداخت از طریق درگاه آی‌دی پی