پریمیوم کردن اکانت وارمین

مناسب برای کسب درآمد و خرید یا فروش کوین

قیمت‌ها روزانه به‌روز می‌شوند

در حال حاضر از 890 هزارتومان

چطور پریمیوم شویم؟

برای پریمیوم شدن شما باید مبلغی به سایت وارمین دونیت کنید که متاسفانه به دلیل تحریم‌ها این امکان وجود ندارد. اما به کمک همکاران خود این امکان را برای شما فراهیم کرده‌ایم.

چرا پریمیوم کنیم؟

آیا می‌خواهید از طریق فروش هیرو و کوین به راحتی کسب درآمد کنید؟ اگر پاسخ‌تان به این سوال مثبت است پس نیاز دارید سطح حساب کاربری خود را به پریمیوم ارتقا دهید. دسترسی به امکاناتی همچون سیستم Trade وارمین، امکان تبدیل گلد، آیتم و هیرو به کوین و … از امکانات حساب کاربری پریمیوم است.

توضیحات کامل مربوط به پریمیوم کردن اکانت وارمین

در ابتدا این سوال مطرح می‌شود که چرا باید با پرداخت هزینه و دونیت کردن در وارمین حساب کاربری خود را به سطح پریمیوم ارتقا دهیم؟

آیا می‌خواهید از طریق فروش هیرو و کوین به راحتی کسب درآمد کنید؟ اگر پاسخ‌تان به این سوال مثبت است پس نیاز دارید سطح حساب کاربری خود را به پریمیوم ارتقا دهید.

مزایای اکانت پریمیوم:
  • امکان خرید کوین از ما (اخیرا به علت محدودیت اعمال شده توسط وارمین، برای خرید کوین از ما باید اکانت پریمیوم داشته باشید.)
  • با پریمیوم شدن دیگر هنگام شلوغی سرور در هیچ‌گونه صفی قرار نخواهید گرفت.
  • به سیستم Trade وارمین دسترسی خواهید داشت و می‌توانید با فروش گلد، آیتم و هیرو به کسب کوین بپردازید.
  • پشتیبانی مخصوص اعضای پریمیوم در حساب کاربری شما باز خواهد شد.
  •  در قسمت انجمن سایت به محدوده اعضای پریمیوم دسترسی خواهید داشت.
  • امکان ساخت بیش از چند هیرو از کلاس Death Knight.
  • استثنا شدن از پاکسازی پایگاه داده که معمولا سالیانه در وارمین انجام شده و هیروهایی که به مدت طولانی وارد بازی نشده‌اند حذف خواهند شد.
  • علاوه بر این، 8 فضای اضافی برای نگه‌داری هیرو در بخش Barracks وبسایت به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد.
خب حالا نحوه پریمیوم شدن چگونه است؟

برای پریمیوم شدن شما باید مبلغی به سایت وارمین دونیت کنید. دونیت کردن به معنی اهدای مقداری پول و کمک به سایت است و برای تامین مخارج سرور، توسعه‌دهندگان و کارکنان سایت استفاده می‌شود. دونیت به سایت وارمین (Warmane.com) متاسفانه به دلیل تحریم‌های موجود برای کشور ما قابل انجام نیست. اما ما به کمک همکاران خود این امکان را برای شما فراهیم کرده‌ایم که حساب کاربری خود را به راحتی و کاملا به صورت قانونی و مستقیم به پریمیوم ارتقا داده و از امکانات متعدد آن بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که با خرید کوین (از بخش خرید کوین) اکانت شما پریمیوم نخواهد شد و تنها روش آن دونیت کردن است.

اکیدا توصیه می‌شود که اکانت خود را به دست افراد ناشناس برای پریمیوم کردن با روش‌های نامتعارف قرار ندهید. همچنین لازم به ذکر است سرویس پریمیوم کردن اکانت ما کاملا تضمینی است و از هیچ‌گونه پروکسـی و یا VPN استفاده نمی‌شود، چراکه ممکن است منجر به مسدود شدن اکانت شما از طرف وارمین گردد.

دسترسی به سیستم Trade برای خرید و فروش گلد یا آیتم

امکان کسب کوین

امکان کسب درآمد از راه‌های جدید

دسترسی به سیستم Trade برای خرید و فروش هیرو

این امکان نیز وجود دارد که بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای و از طریق گلد رلم آیسکرون یا لردران، درخواست پریمیوم شدن کنید.
حداقل میزان دونیت 10 کوین است و 10 کوین به اکانت شما اضافه خواهد شد. برای درخواست پریمیوم شدن با پشتیبانی ما از طریق واتس‌اپ یا تلگرام شماره 09909563540 هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

پیش از پرداخت هرگونه مبلغی حتما هماهنگی‌های لازم را با ما از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ یا تلگرام انجام دهید.