فروش گلد وارمین

فروش کوین وارمین
برای فروش گلد World of Warcraft سرور وارمین (Warmane) می‌توانید در صورتی که برای رلم موردنظر شما سفارش خرید موجود باشد، به صورت مستقیم به پشتیبانی ما پیام دهید. هماهنگی برای انجام معاملات در حال حاضر از طریق آی دی تلگرام @Wowtradeir و یا شماره 09909563540 در واتس‌اپ صورت می‌گیرد. در صورتی که دسترسی به تلگرام یا واتس‌اپ ندارید می‌توانید از طریق چت آنلاین نیز برای فروش اقدام کنید. نحوه فروش گلد از طریق گیلدبانک صورت می‌گیرد.

مراحل فروش گلد وارمین

  1. ارتباط مستقیم با پشتیبانی ما از طریق واتس‌اپ یا تلگرام (در صورتی که برای رلم موردنظر شما سفارش خرید موجود باشد). (پاسخ‌گویی بین 12 ظهر تا 12 شب).
  2. مشخص کردن نام رلم و فکشن برای فروش گلد به ما (حداقل فروش آیسکرون: 10K). به عنوان مثال: درخواست فروش گلد سرور وارمین، رلم آیسکرون، هورد، 50k
  3. ارسال نام یک هیرو برای عضویت در گیلد و قرار دادن گلد در گیلدبانک.
  4. چک شدن گلد ارسال‌شده توسط پشتیبانی ما. سپس ارسال شماره کارت یا حساب بانکی برای ما و تسویه حساب با شما به صورت آنی.
قیمت فروش به ما گلد رلم آیسکرون (Icecrown): 56 هزار تومان به ازای هر 10,000 گلد (هورد و الاینس)
قیمت فروش به ما گلد رلم لردران (Lordaeron): 220 هزار تومان به ازای هر 10,000 گلد (هورد و الاینس)
قیمت فروش به ما گلد رلم اُنیکسیا (Onyxia): 39 هزار تومان به ازای هر 100 گلد (هورد و الاینس)
سفارشات خرید گلد علاوه بر وبسایت در کانال تلگرام نیز اعلام خواهد شد. برای اطلاع سریع‌تر می‌توانید در کانال تلگرام ما عضو شوید.

در زیر می‌توانید میزان نیاز ما به گلد (تقاضای خرید ما) در سرور وارمین را مشاهده کنید. توجه داشته باشید در صورتی که نوار زرد رنگ در یک رلم خالی باشد، به این معنی است که در رلم مذکور گلد از شما خریداری نمی‌شود.

میزان نیاز به گلد در رلم اُنیکسیا: (3000 گلد هورد + 4000 گلد الاینس)
میزان نیاز به گلد در رلم آیسکرون: (عدم خرید)
میزان نیاز به گلد در رلم لردران: (50K الاینس)

 برای فروش گلد نیازی به پر کردن فرم نیست. فرم فروش گلد فقط برای زمانی است که مشکلی در خرید وجود داشته باشد و پشتیبانی به شما اعلام کند، با پر کردن فرم در صورت خرید مجدد به شما اطلاع داده خواهد شد.

به هیچ عنوان بدون هماهنگی فرم پر نکنید. فرم‌های پر شده بدون هماهنگی بررسی نخواهند شد. این فرم تنها برای زمانی است که محدودیتی برای فروش گلد وجود داشته باشد و پشتیبانی به شما اعلام کند.


خرید گلد وارمین

فروش کوین وارمین
برای خرید گلد World of Warcraft سرور وارمین (Warmane) می‌توانید به صورت مستقیم به پشتیبانی ما پیام دهید. توجه داشته باشید که هماهنگی برای انجام معاملات در حال حاضر از طریق آی دی تلگرام @Wowtradeir و یا شماره 09909563540 در واتس‌اپ صورت می‌گیرد. در صورتی که دسترسی به واتس‌اپ یا تلگرام برای شما امکان‌پذیر نیست، می‌توانید از طریق چت آنلاین برای خرید در ارتباط باشید. توجه داشته باشید هیچ نیازی به پر کردن فرم نیست. فرم درخواست خرید تنها برای زمانی است که موجودی گلد در رلم موردنظر شما کافی نباشد، و با پر کردن فرم در اسرع وقت و با موجود شدن گلد به شما اطلاع داده شود.

مراحل خرید گلد وارمین

  1. ارتباط مستقیم با پشتیبانی ما از طریق واتس‌اپ، تلگرام یا چت آنلاین (پاسخ‌گویی و تحویل گلد بین 12 ظهر تا 12 شب)
  2. مشخص کردن نام رلم و فکشن برای خرید گلد (حداقل خرید آیسکرون: 10K). به عنوان مثال: درخواست خرید گلد سرور وارمین، رلم آیسکرون، هورد، 50k
  3. استعلام قیمت و موجودی از پشتیبانی ما، سپس پرداخت وجه از طریق درگاه اینترنتی. قسمت توضیحات پرداخت مشخصات هیرو موردنظر برای دریافت گلد را وارد کنید. به عنوان مثال: Fury, Icc, Orc Warlock 80 (هیرو نباید عضو گیلد باشد).
  4. ارسال رسید برای پشتیبانی ما و دعوت شدن هیرو شما به گیلد برای برداشت گلد از طریق گیلدبانک.
قیمت خرید از ما گلد رلم آیسکرون (Icecrown): 84 هزار تومان به ازای هر 10,000 گلد (هورد و الاینس)

به هیچ عنوان بدون هماهنگی فرم پر نکنید. فرم‌های پر شده بدون هماهنگی بررسی نخواهند شد. این فرم تنها برای زمانی است که گلد موجود نباشد و پشتیبانی به شما اعلام کند.