درباره ما

تیم WoWTrade با هدف ارائه خدمات مختلف برای کاربران ایرانی در سرورهای شخصی شروع به کار کرده و در نظر دارد به مرور زمان و با جلب رضایت کاربران و مشتریان خود، خدمات ارائه شده خود را گسترش دهد. ما بهترین نیستیم، اما تلاش می کنیم با کمک شما، حداقل یکی از بهترین‌‌ها باشیم. مشتریان ثابت ما از مزایایی همچون انجام شدن سریع‌تر معاملات و قیمت‌های بهتر برخوردار خواهند بود. همچنین در صورت نیاز امکان واسطه‌ شدن در انجام معاملات نیز برای مشتریان تایید شده ما وجود دارد. عمده فعالیت ما هم‌اکنون در دو سرور وارمین و آتلانتیس است. ارائه مستقیم خدمات سرورهای Shadowlands هم‌اکنون امکان‌پذیر نیست و در دست بررسی است.

درباره ما

تیم WoWTrade با هدف ارائه خدمات مختلف برای کاربران ایرانی در سرور وارمین شروع به کار کرده و در نظر دارد به مرور زمان و با جلب رضایت کاربران و مشتریان خود، خدمات ارائه شده خود را گسترش دهد. ما بهترین نیستیم، اما تلاش می کنیم با کمک شما، حداقل یکی از بهترین‌ ها باشیم.

پروژه های آینده ما!

در این بخش، پروژه هایی که در آینده قصد راه اندازی آن ها را داریم با شما به اشتراک گذاشته و سعی خواهیم کرد با نظرخواهی از کاربران و مشتریان WoWTrade خدماتی که بیشتر مورد نیاز شماست، به سایت اضافه کنیم.

خرید و فروش WoW Token در سرورهای رسمی بلیزارد (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

خرید و فروش گلد در سرورهای رسمی بلیزارد World of Warcraft. سرورهای متعدد Retail از جمله رلم‌های معروف اروپا EU و آمریکا US. (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

خرید و فروش گلد در سرورهای WoW Classic. رلم‌های مختلف اروپا EU (انجام می‌شود)

خرید و فروش گلد در سرورهای Blade & Soul (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

خرید و فروش گلد در سرورهای Archeage Unchained (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

خرید و فروش Orb در سرورهای Path of Exile (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

در TrustPilot به ما امتیاز دهید!