درباره ما

فروشگاه اینترنتی ووترید (WoWTrade) ارائه‌دهنده خدمات مختلف برای کاربران ایرانی در سرورهای مختلف World of Warcraft است. عمده فعالیت ما هم‌اکنون در زمینه خرید و فروش گلد بلیزارد، اکانت و هیرو، ارائه خدمات مختلف در سرور وارمین و همچنین خرید و فروش گیم تایم WoW، گیفت‌کارت و محصولات استیم است. اخبار روز World of Warcraft و همچنین مطالب آموزشی مختلف را می‌توانید از وبسایت ما، صفحه اینستاگرام و یا کانال تلگرام ما دنبال کنید.

درباره ما

تیم WoWTrade با هدف ارائه خدمات مختلف برای کاربران ایرانی در سرورهای مختلف World of Warcraft شروع به کار کرده و در نظر دارد به مرور زمان و با جلب رضایت کاربران و مشتریان خود، خدمات ارائه شده خود را گسترش دهد. اخبار روز World of Warcraft و همچنین مطالب آموزشی مختلف را می‌توانید از وبسایت ما، صفحه اینستاگرام و یا کانال تلگرام ما دنبال کنید. عمده فعالیت ما هم‌اکنون در زمینه خرید و فروش گلد، اکانت و هیرو، همچنین ارائه خدمات واسطه در سرور وارمین و بلیزارد کلاسیک است. ارائه مستقیم خدمات سرورهای Shadowlands هم‌اکنون امکان‌پذیر نیست و در دست بررسی است.

خدمات ارائه شده و پروژه های آینده ما!

در این بخش، پروژه هایی که در آینده قصد راه اندازی آن ها را داریم با شما به اشتراک گذاشته و سعی خواهیم کرد با نظرخواهی از کاربران و مشتریان WoWTrade خدماتی که بیشتر مورد نیاز شماست، به سایت اضافه کنیم. اطلاع‌رسانی اضافه شدن خدمات جدید سایت از طریق صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام ووترید خواهد بود.

خرید و فروش WoW Token (به صورت گیم‌تایم 60 روزه) در سرورهای رسمی بلیزارد

خرید و فروش گلد در سرورهای رسمی بلیزارد World of Warcraft. سرورهای متعدد Retail از جمله رلم‌های معروف اروپا EU و آمریکا US.

خرید و فروش گلد در سرورهای WoW Classic. رلم‌های مختلف اروپا EU و آمریکا US (به زودی)

خرید و فروش گلد در سرورهای Blade & Soul (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

new world

خرید و فروش گلد New World (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

خرید و فروش گلد در سرورهای Archeage Unchained (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

خرید و فروش Orb در سرورهای Path of Exile (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

FFXIV

خرید و فروش گلد Final Fantasy XIV Online (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

the elder scrolls online

خرید و فروش Crown و گلد The Elder Scrolls Online (به زودی)

در TrustPilot به ما امتیاز دهید!