درباره ما

تیم WoWTrade با هدف ارائه خدمات مختلف برای کاربران ایرانی در سرورهای مختلف World of Warcraft شروع به کار کرده و در نظر دارد به مرور زمان و با جلب رضایت کاربران و مشتریان خود، خدمات ارائه شده خود را گسترش دهد. ما بهترین نیستیم، اما تلاش می کنیم با کمک شما، حداقل یکی از بهترین‌‌ها باشیم. اخبار روز World of Warcraft و همچنین مطالب آموزشی مختلف را می‌توانید از وبسایت ما، صفحه اینستاگرام و یا کانال تلگرام ما دنبال کنید. عمده فعالیت ما هم‌اکنون در سرور وارمین و بلیزارد کلاسیک است. ارائه مستقیم خدمات سرورهای Shadowlands هم‌اکنون امکان‌پذیر نیست و در دست بررسی است.

درباره ما

تیم WoWTrade با هدف ارائه خدمات مختلف برای کاربران ایرانی در سرور وارمین شروع به کار کرده و در نظر دارد به مرور زمان و با جلب رضایت کاربران و مشتریان خود، خدمات ارائه شده خود را گسترش دهد. ما بهترین نیستیم، اما تلاش می کنیم با کمک شما، حداقل یکی از بهترین‌ ها باشیم.

پروژه های آینده ما!

در این بخش، پروژه هایی که در آینده قصد راه اندازی آن ها را داریم با شما به اشتراک گذاشته و سعی خواهیم کرد با نظرخواهی از کاربران و مشتریان WoWTrade خدماتی که بیشتر مورد نیاز شماست، به سایت اضافه کنیم. اطلاع‌رسانی اضافه شدن خدمات جدید سایت از طریق صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام ووترید خواهد بود.

خرید و فروش WoW Token در سرورهای رسمی بلیزارد (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

خرید و فروش گلد در سرورهای رسمی بلیزارد World of Warcraft. سرورهای متعدد Retail از جمله رلم‌های معروف اروپا EU و آمریکا US. (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

خرید و فروش گلد در سرورهای WoW Classic. رلم‌های مختلف اروپا EU و آمریکا US (انجام می‌شود)

خرید و فروش گلد در سرورهای Blade & Soul (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

new world

خرید و فروش گلد New World (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

خرید و فروش گلد در سرورهای Archeage Unchained (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

خرید و فروش Orb در سرورهای Path of Exile (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

FFXIV

خرید و فروش گلد Final Fantasy XIV Online (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

the elder scrolls online

خرید و فروش گلد The Elder Scrolls Online (تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود)

در TrustPilot به ما امتیاز دهید!