فروش اکانت World of Warcraft

فروش اکانت World of Warcraft در سرور بلیزارد، وارمین، و دیگر سرورهای شخصی

بخش درخواست فروش اکانت یا هیرو

به علت اختلالات اینترنت، بخش ثبت درخواست فروش اکانت تا اطلاع ثانوی غیرفعال خواهد شود.

برای فروش اکانت خود می‌توانید فرم زیر را پر کرده تا آگهی فروش اکانت شما به صورت رایگان در لیست فروش قرار گیرد.

قوانین مختص به خرید یا فروش اکانت را حتما از بخش قوانین و مقررات سرویس‌دهی مطالعه نمایید.

مراحل فروش اکانت WoW:
 1. ثبت درخواست با پر کردن فرم
 2. قرار گرفتن آگهی فروش اکانت شما در سایت (بین 1-3 روز پس از ثبت درخواست) پس از تایید اطلاعات و هماهنگی با شما از طریق واتس‌اپ یا تلگرام
 3. انجام معامله پس از پیدا شدن خریدار و انتخاب معامله مستقیم یا با استفاده از واسطه به انتخاب شما

(توجه داشته باشید که فرآیند قرار گرفتن آگهی شما بر روی سایت و آپدیت شدن یا ویرایش توسط ما انجام خواهد شد. به این معنی که اگر نیاز به ویرایش یا تغییر قیمت و مشخصات آگهی بود باید از طریق ارتباط با پشتیبانی ما اقدام کنید.)

راهنمای ثبت درخواست فروش اکانت WoW:
 • تمامی قسمت های خواسته‌شده که با ستاره قرمز مشخص شده‌اند را با دقت پر نمایید.
 • قیمت‌گذاری به عهده شما خواهد بود. برای اطلاع از قیمت حدودی اکانت خود، اکانت‌های مشابه قرار داده شده در سایت را بررسی کنید. در صورتی که می‌خواهید قیمت «توافقی» قرار داده شود، در قسمت توضیحات فرم فروش اکانت به این مورد اشاره کنید.
 • پر کردن قسمت آیتم‌لول برای اکانت‌های TBC کلاسیک الزامی نیست.
 • برای سرور وارمین، حتما لینک آرموری و برای بلیزارد لینک آرموری و یا WoWHead Gear Planar (برای TBC و کلاسیک) را وارد کنید.
 • برای فروش اکانت در سرور وارمین، ایمیل اکانت شما نباید طی یک ماه گذشته، تغییر کرده باشد.
 • برای فروش اکانت در سرورهای شخصی (Private) داشتن ایمیل اصلی اکانت الزامی است و باید این ایمیل را به صورت کامل به خریدار بدهید. همچنین توجه داشته باشید در برخی سرورهای شخصی امکان تغییر ایمیل وجود ندارد.
 • در صورتی که قصد فروش اکانت وارمین دارید و اکانت شما پریمیوم است، اما امکان استفاده از ترید را ندارد، حتما در قسمت توضیحات ذکر کنید.
 • توجه داشته باشید که این بخش از سایت مختص به خرید و فروش اکانت است، اما اگر هیرو شما در سرور وارمین قرار دارد و امکان فروش هیرو از طریق سیستم ترید وارمین را دارید، می‌توانید با توافق با خریدار، هیرو دلخواه خود را به صورت جدا به فروش برسانید.
 • در تاریخچه اکانت بتل‌نت و یا انجمن نباید هیچ‌گونه بن شدنی باشد. در صورتی که اکانت حتی یک بار و به مدت کوتاه بن شده باشد، امکان استفاده از واسطه را از دست خواهد داد.
 • در صورتی که قصد فروش چندین اکانت از چندین سرور مختلف دارید، باید چندین درخواست به صورت مجزا پر کنید. در مورد اکانت بتل‌نت، اگر چندین اکانت WoW به عنوان مثال WoW1 و WoW2 به یک اکانت بتل‌نت متصل است نیازی به پر کردن فرم مجزا نیست.
 • آپلود کردن حداقل یک تصویر از صفحه انتخاب هیرو (Character Selection) الزامی است. یک یا چند تصویر در حالت In-game نیز آپلود کنید. تصاویر باید فول‌اسکرین و با کیفیت مناسب باشند. برای گرفتن اسکرین‌شات می‌توانید پس از ورود به بازی، با زدن دکمه SysRq/PrtSc بر روی کیبورد از صفحه به صورت فول‌اسکرین عکس بگیرید. تصویر گرفته شده در پوشه Screenshots در محل نصب بازی ذخیره خواهد شد. نمونه صحیح و قابل قبول را از این لینک مشاهده کنید. درخواست‌های فروش اکانتی که اسم هیرو مشخص مشخص نیست، هیچ عکسی ندارند، یا عکس با کیفیت پایین و با دوربین گوشی موبایل گرفته شده، تایید نخواهند شد.
 • برای خرید یا فروش می‌توانید از واسطه ووترید استفاده کنید که بین 2 تا 10% از مبلغ کل معامله به عنوان کارمزد از دو طرف گرفته خواهد شد.
 • در صورتی که بخواهید می‌توانید خرید یا فروش خود را بدون هیچ‌گونه واسطه‌ای و به صورت مستقیم انجام دهید. توجه داشته باشید که در این صورت هیچ‌گونه مسئولیتی بر عهده ووترید نخواهد بود.
 • نکته مهم: به هیچ وجه نام کاربری و رمزعبور اکانت خود را در فرم درخواست وارد نکنید. نام کاربری و رمزعبور اکانت تنها حین انجام معامله توسط واسط از شما گرفته خواهد شد.
 • نکته مهم: برای تایید آگهی و هماهنگی با شما، حتما در قسمت اطلاعات تماس، یک شماره واتس‌اپ یا آی‌دی تلگرام وارد کنید. فرآیند تایید و ثبت آگهی از طریق دیسکورد یا تماس تلفنی انجام نخواهد شد.
 

فرم درخواست فروش اکانت World of Warcraft:


فرم درخواست فروش اکانت World of Warcraft: