فروش گلد کلاسیک

فروش کوین وارمین
برای خرید یا فروش گلد WoW کلاسیک یا Season of Mastery به WoWTrade می‌توانید درخواست‌های فروش را به پشتیبانی ما در واتس اپ و یا تلگرام به شماره 09909563540 (@Wowtradeir) یا 09334952719 (@Wowtradeir2) ارسال نمایید.
موارد زیر را مدنظر داشته باشید:
  • مهم: برای ارسال درخواست فروش گلد، رلم مورد نظر به همراه موجودی خود و همچنین اینکه هورد یا الاینس هستید را برای ما ارسال کنید.
  • توجه داشته باشید که قیمت و سفارشی که به شما داده می‌شود تنها برای همان لحظه معتبر است.
  • توجه داشته باشید که هماهنگی برای انجام معاملات در حال حاضر تنها از طریق دو شماره بالا در تلگرام و یا واتس اپ صورت می‌گیرد.
  • مهم: ووترید در حال حاضر هیچ‌گونه سرور دیسکوردی ندارد. در صورتی که تصمیم به راه‌اندازی سرور دیسکورد برای خرید و فروش شد، اطلاع‌رسانی خواهد شد. هر سرور دیسکوری که با نام WoW Trade در حال فعالیت است، بدون شک کلاه‌بردار است.
  • برای اطلاع از اینکه کدام رلم را انتخاب کنید و همچنین انتخاب بین هورد یا الاینس، می‌توانید به سایت‌هایی که جمعیت رلم‌ها را به صورت تقریبی نشان می‌دهند، مثل ironforge.pro مراجعه کنید.
 

*اعلام موجودی، رلم و فکشن به ما
*چک شدن سفارشات و ارائه قیمت به شما
*ارسال مشخصات گیرنده گلد برای شما و نحوه معامله که معمولا به صورت میل است. موارد معدود ممکن است نیاز به معامله رو در رو یا از طریق Auction House باشد.
*ارسال گلد به خریدار و ویدیو ضبط شده برای ما
*ارسال شماره حساب یا کارت بانکی و یا شماره شبا برای ما و تسویه حساب طی نهایتا یک ساعت پس از بررسی و تایید ویدیو شما

بسته به نیاز ممکن است خرید و فروش این رلم‌ها نیز انجام شود.

حداقل میزان فروش به ما 1000 گلد (1K) است. بسته به نوع سفارش ممکن است این مقدار بیشتر باشد. و به احتمال زیاد به مرور زمان به صورت حداقل 5K یا 10K خریداری خواهد شد.

توجه داشته باشید ابتدای شروع رلم حداقل خرید معمولا از 1 گلد شروع می‌شود.

تسویه حساب با شما نهایتا تا یک ساعت بعد از معامله انجام می‌شود. در صورت نیاز به انتقال مبالغ بالا و در صورتی که سقف تسویه حساب آنی پر شود ممکن است تسویه حساب به صورت پایا انجام شود.

بله. در تمامی سفارش‌های خرید ما نیاز به ضبط ویدیو به صورت تمام صفحه الزامی است. فیلم‌برداری با دوربین گوشی قابل قبول نیست. با برنامه‌هایی نظیر Bandicam و موارد مشابه می‌توانید این کار را به راحتی انجام دهید. حتما قبل از ارسال گلد یک ویدیو به صورت تست بگیرید تا از ضبط شدن ویدیو مطمئن شوید.

*هیرو رو add friend کنید و موقع ویدیو گرفتن هم نشون داده بشه که توی ignore list نیست‌.
*موقع ارسال گلد در صورت امکان چند آیتم کم‌ارزش Green یا Blue همراه میل ضمیمه کنید و ویدیو باید از تمامی مراحل ارسال باشه. قسمت Subject میل هم عباراتی مثل thanks for the help, tnx for the boost, returning the favor, tnx و یا موارد مشابه باشه.
*بعد از ارسال گلد هم حتما لاگ اوت کنید و صفحه انتخاب هیرو که اسم رلم هم زده توی ویدیو باشه.
بعدش رکورد رو متوقف کنید.

اکثر مواقع باید به صورت میل گلد را برای خریدار ارسال کنید. اما ممکن است در برخی موارد نیاز به معامله رو در رو و، معامله از طریق Guild Bank یا برای مقادیر بالاتر معامله از طریق Auction House باشد. توضیحات کامل قبل از معامله داده خواهد شد.

قیمت‌گذاری هر رلم بستگی به میزان عرضه و تقاضای موجود در آن زمان دارد. و تقاوت جزئی قیمت هورد و الاینس به خاطر جمعیت غالب رلم موردنظر شما است. به این صورت که اگر در این یک رلم بیشتر جمعیت هورد باشند، مطمئنا سفارش‌های هورد، بیشتر و با قیمت بهتری خواهند بود.

برای اطلاع از اینکه کدام رلم را انتخاب کنید و همچنین انتخاب بین هورد یا الاینس، می‌توانید به سایت‌هایی که جمعیت رلم‌ها را به صورت تقریبی نشان می‌دهند، مثل ironforge.pro مراجعه کنید.

اینکه چه زمانی قیمت‌ها بالاتر خواهند رفت یا با عرضه پچ و آپدیت جدید، قیمت تغییر می‌کند یا خیر مشخص نیست. لطفا هیچ‌گونه سوالی در این رابطه نفرمایید.