فروش گلد کلاسیک

فروش کوین وارمین
برای خرید یا فروش گلد TBC کلاسیک یا Season of Mastery به WoWTrade می‌توانید درخواست‌های فروش را به پشتیبانی ما در واتس اپ و یا تلگرام به شماره 09909563540 (@Wowtradeir) یا 09334952719 (@Wowtradeir2) ارسال نمایید.
موارد زیر را مدنظر داشته باشید:
  • مهم: برای ارسال درخواست فروش گلد، رلم مورد نظر به همراه موجودی خود و همچنین اینکه هورد یا الاینس هستید را برای ما ارسال کنید. پیام‌هایی که تحت عنوان پرسیدن قیمت گلد هستند و بدون ذکر رلم هستند پاسخ داده نخواهند شد.
  • توجه داشته باشید که قیمت و سفارشی که به شما داده می‌شود تنها برای همان لحظه معتبر است.
  • توجه داشته باشید که هماهنگی برای انجام معاملات در حال حاضر تنها از طریق دو شماره بالا در تلگرام و یا واتس اپ صورت می‌گیرد.
  • برای اطلاع دقیق از قیمت فروش گلد در رلم‌های مختلف TBC Classic یا Season of Mastery و نحوه انجام معامله با آی دی تلگرام یا شماره‌های ذکر شده در ارتباط باشید.
  • مهم: ووترید در حال حاضر هیچ‌گونه سرور دیسکوردی ندارد. در صورتی که تصمیم به راه‌اندازی سرور دیسکورد برای خرید و فروش شد، اطلاع‌رسانی خواهد شد. هر سرور دیسکوری که با نام WoW Trade در حال فعالیت است، بدون شک کلاه‌بردار است.
  • لطفا هیچ‌گونه سوالی در رابطه با اینکه کدام رلم و یا کدام کلاس برای فارم کردن و درآمد بهتر است نفرمایید. این‌گونه سوالات پاسخ داده نخواهند شد.

خیر. در حال حاضر خرید و فروش ما تنها در رلم‌های Burning Crusade Classic انجام خواهد شد. و هیچ‌گونه خرید و فروشی در رلم‌های کلاسیک پچ 1 (Era Realms) نخواهیم داشت. البته خرید و فروش به صورت محدود در رلم‌های فصلی Season of Mastery انجام می‌شود. در هنگام خرید یا فروش به این نکته دقت داشته باشید.

حداقل میزان فروش به ما 1000 گلد (1K) است. در موارد معدود ممکن است 500 گلد نیز خریداری شود.

تسویه حساب با شما نهایتا تا یک ساعت بعد از معامله انجام می‌شود. در صورت نیاز به انتقال مبالغ بالا و در صورتی که سقف تسویه حساب آنی پر شود ممکن است تسویه حساب به صورت پایا انجام شود.

بله. در تمامی سفارش‌های خرید ما نیاز به ضبط ویدیو به صورت تمام صفحه الزامی است. فیلم‌برداری با دوربین گوشی قابل قبول نیست.

اکثر مواقع باید به صورت میل گلد را برای خریدار ارسال کنید. اما ممکن است در برخی موارد نیاز به معامله رو در رو و یا برای مقادیر بالاتر معامله از طریق Auction House باشد. توضیحات کامل قبل از معامله داده خواهد شد.

قیمت‌گذاری هر رلم بستگی به میزان عرضه و تقاضای موجود در آن زمان دارد. و تقاوت جزئی قیمت هورد و الاینس به خاطر جمعیت غالب رلم موردنظر شما است. به این صورت که اگر در این یک رلم بیشتر جمعیت هورد باشند، مطمئنا سفارش‌های هورد، بیشتر و با قیمت بهتری خواهند بود.

برای اطلاع از اینکه کدام رلم را انتخاب کنید و همچنین انتخاب بین هورد یا الاینس، می‌توانید به سایت‌هایی که جمعیت رلم‌ها را به صورت تقریبی نشان می‌دهند، مثل ironforge.pro مراجعه کنید.

اینکه چه زمانی قیمت‌ها بالاتر خواهند رفت یا با عرضه پچ و آپدیت جدید، قیمت تغییر می‌کند یا خیر مشخص نیست. لطفا هیچ‌گونه سوالی در این رابطه نفرمایید.