خرید و فروش گیم تایم

 

کسب درآمد با فروش گیم‌تایم

علاوه بر فروش مستقیم گلد، یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد از World of Warcraft (سرورهای رسمی بلیزارد) فروش گیم‌تایم است. در World of Warcraft شما می‌توانید با داشتن گلد کافی، به راحتی از Auction House یک یا چند WoW Token خریداری کنید. هر توکن خریداری‌شده، برای شارژ اکانت به مدت 30 روز استفاده می‌شود. حال اگر قصد کسب درآمد از این راه را داشته باشید می‌توانید با تبدیل وو توکن‌های خود به گیم‌تایم و فروش آن به ما، به راحتی کسب درآمد کنید.
در حال حاضر گیم‌ تایم ریجن اروپا (60 روزه) با قیمتی مناسب و تسویه در سریع‌ترین زمان ممکن از شما خریداری می‌شود. گیم تایم آمریکا (به صورت محدود) نیز خریداری می‌شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش، با پشتیبانی ما در واتس‌اپ یا تلگرام در ارتباط باشید.
 

آیا امکان به دست آوردن وو توکن از سرورهای کلاسیک وجود دارد؟
بله، امکان خرید توکن و تبدیل آن به گیم‌تایم در رلم‌های Wrath Classic نیز وجود دارد. البته فقط Wrath Classic این امکان را دارد و امکان تبدیل گلد به توکن در رلم‌های Classic Era وجود ندارد.

نحوه خرید گیم تایم

برای خرید گیم تایم می‌توانید به فروشگاه سایت مراجعه کنید یا بر روی تصویر رو به رو کلیک کنید. برای خرید تنها کافیست یک بار در سایت ثبت نام کنید. پس از خرید گیم تایم، کد در پنل کاربری شما نمایش داده خواهد شد. همچنین به ایمیل شما فرستاده خواهد شد. با وارد کردن کد در قسمت Redeem code اکانت بتل‌نت، اکانت شما با توجه به گیم‌تایم خریداری شده، به مدت 60 یا 90 روز شارژ خواهد شد.
گیم‌تایم
  • برای ورود به دنیای وارکرفت و تجربه این بازی نقش‌آفرینی آنلاین نیاز به خرید گیم تایم خواهید داشت. گیم تایم مورد نیاز خود را می توانید با قیمتی مناسب از فروشگاه ما تهیه کنید.

  • از گیم تایم World of Warcraft می توانید برای شارژ کردن حساب کاربری خود به مدت 30، 60 یا 90 روز استفاده کنید. متداول‌ترین نوع گیم تایم در حال حاضر 60 روزه است.

     
  • اگر صرفا قصد امتحان کردن World of Warcraft را دارید، هیچ نیازی به پرداخت هزینه و خرید گیم تایم نیست. این امکان وجود دارد که تا لول 20 هر کدام از کلاس های بازی را که بخواهید بازی کنید.

  • برای تجربه 10 لول آخر بازی نیاز به آخرین بسته الحاقی بازی (در حال حاضر Dragonflight) خواهید داشت.