فروش گلد ریتیل Dragonflight

فروش کوین وارمین
خرید و فروش گلد WoW Retail بلیزارد به صورت نامحدود در تمامی رلم‌های World of Wracraft از شما با قیمتی مناسب و تسویه آنی.
برای فروش گلد WoW Dragonflight (ریتیل) به WoWTrade می‌توانید درخواست‌های فروش را به پشتیبانی ما در واتس اپ و یا تلگرام به شماره 09909563540 (@Wowtradeir) یا 09334952719 (@Wowtradeir2) ارسال نمایید.
موارد زیر را مدنظر داشته باشید:
  • مهم: برای ارسال درخواست فروش گلد، رلم مورد نظر به همراه موجودی خود و همچنین اینکه هورد یا الاینس هستید را برای ما ارسال کنید.
  • توجه داشته باشید که قیمت و سفارشی که به شما داده می‌شود تنها برای همان لحظه معتبر است.
  • توجه داشته باشید که هماهنگی برای انجام معاملات در حال حاضر تنها از طریق دو شماره بالا در تلگرام و یا واتس اپ صورت می‌گیرد.
  • مهم: ووترید در حال حاضر هیچ‌گونه سرور دیسکوردی ندارد. در صورتی که تصمیم به راه‌اندازی سرور دیسکورد برای خرید و فروش شد، اطلاع‌رسانی خواهد شد. هر سرور دیسکوری که با نام WoW Trade در حال فعالیت است، بدون شک کلاه‌بردار است.

*اعلام موجودی، رلم و فکشن به ما
*چک شدن سفارشات و ارائه قیمت به شما
*ارسال مشخصات گیرنده گلد برای شما و نحوه معامله که معمولا به صورت انتقال از طریق AH یا گیلدبانک است. موارد معدود ممکن است نیاز به معامله رو در رو یا میل باشد.
*ارسال گلد به خریدار و ویدیو ضبط شده برای ما
*ارسال شماره حساب یا کارت بانکی و یا شماره شبا برای ما و تسویه حساب طی نهایتا یک ساعت پس از بررسی و تایید ویدیو شما

مطمئنا رلم‌های با جمعیت Full یا High دارای تقاضای بیشتر و اکثرا (نه همیشه) دارای قیمت بهتری هستند.

حداقل میزان فروش به ما 100,000 گلد (100K) است. بسته به نوع سفارش ممکن است این مقدار بیشتر باشد.

تسویه حساب با شما به صورت آنی خواهد بود. تنها در صورتی که روش انتقال گلد از طریق AH یا میل باشد، نهایتا تا یک ساعت بعد از معامله انجام می‌شود. در صورت نیاز به انتقال مبالغ بالا و در صورتی که سقف تسویه حساب آنی پر شود ممکن است تسویه حساب به صورت پایا انجام شود.

بله. در اکثر سفارش‌های خرید ما نیاز به ضبط ویدیو به صورت تمام صفحه الزامی است. فیلم‌برداری با دوربین گوشی قابل قبول نیست. با برنامه‌هایی نظیر Bandicam و موارد مشابه می‌توانید این کار را به راحتی انجام دهید. حتما قبل از ارسال گلد یک ویدیو به صورت تست بگیرید تا از ضبط شدن ویدیو مطمئن شوید.

*هیرو رو add friend کنید و موقع ویدیو گرفتن هم نشون داده بشه که توی ignore list نیست‌.
*موقع ارسال گلد در صورت امکان چند آیتم کم‌ارزش Green ,Blue یا Purple همراه میل ضمیمه کنید و ویدیو باید از تمامی مراحل ارسال باشه. قسمت Subject میل هم عباراتی مثل thanks for the help, tnx for the boost, returning the favor, tnx و یا موارد مشابه باشه.
*بعد از ارسال گلد هم حتما لاگ اوت کنید و صفحه انتخاب هیرو که اسم رلم هم زده توی ویدیو باشه.
بعدش رکورد رو متوقف کنید.

(برای انتقال گلد به گیلدبانک معمولا نیازی به ویدیو نیست. در روش انتقال گلد از طریق AH هم مثل مراحل میل کردن نیاز به ویدیو هست. با این تفاوت که قبل از لاگ اوت کردن باید میل باکس و آیتم‌های خریداری شده نشون داده بشن.)

اکثر مواقع باید از طریق Auction House یا گیلدبانک گلد را برای خریدار ارسال کنید. اما ممکن است در برخی موارد نیاز به معامله رو در رو نیز باشد. توضیحات کامل قبل از معامله داده خواهد شد.