Burning Crusade Classicعنوان Burning Crusade Classic ساعاتی پیش رسما منتشر شد و Dark Portal برای ورود به Outland باز شد. ساعات اولیه انتشار بازی سرورهای بلیزارد تحت حملات DDos قرار گرفتند و خیلی از پلیرها دچار Latency بالا و مشکلات دیگر شدند. البته این مشکل هم‌اکنون برطرف شده و سرورها به حالت عادی بازگشته‌اند.

در این مطلب قصد داریم تا مقاله 10 نکته که باید در مورد Burning Crusade Classic بدانید به نقل از Wowhead را با هم بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

کسب Reputation مورد نیاز برای ورود به دانجن‌های Heroic

البته که گرفتن XP و رسیدن به سقف لول که 70 است، بسیار مهم است. اما نکته مهم‌تر این است که برای ورود به اکثر دانجن‌های Heroic نیاز به کلید خواهید داشت و برای گرفتن کلید باید با Factionهای Burning Crusade Classic به سطح Revered برسید. استراتژی و روشی که در این مورد توصیه می‌شود این است که پیش از انجام دادن کوئست‌های یک منطقه با تکرار دانجن‌های مختلف، تا حد ممکن Reputation به دست آورید. سپس به انجام دیگر کوئست‌ها بپردازید.

کسب Reputation دو فکشن Mag’har و Kurenai

خیلی از پلیرها برای لول‌ آپ کردن روش انجام کوئست به تنهایی را انتخاب می‌کنند. نکته مهمی که وجود دارد این است که کوئست‌های مربوط به کسب Reputation با فکشن‌های Nagrand را حتما بگیرید. اگر الاینس هستید باید کوئست‌های مربوط به Reputation فکشن Kurenai را قبل از ورود به Nagrand بگیرید. این کوئست‌ها از ناحیه Zangramarsh و قسمت Orebor Harborage شروع می‌شوند. اگر هورد هستید کوئست‌های مربوط به Reputation فکشن Mag’har از Hellfire Peninsula شروع می‌شوند.

ترینکتی مهم از Hellfire Peninsula

برای بسیاری از پلیرها به خصوص آن‌هایی که از بوست لول 58 استفاده کرده‌اند، این ترینکت بسیار باارزش است. برای گرفتن این ترینکت باید مجموعه‌ای از کوئست‌های دنباله‌دار (Chain Quest) را انجام دهید. حتی اگر به تنهایی در حال انجام کوئست هستید نیز این کوئست‌های دنباله‌دار جزو بهترین کوئست‌هایی هستند که می‌توانید انجام دهید.

کوئست نهایی هورد:  Cruel’s Intentions

کوئست نهایی الاینس:  Overlord

تریکنت‌هایی که می‌توان انتخاب کرد:  Vengeance of the Illidari  Bladefist’s Breadth  Regal Protectorate

برای Fly گلد جمع کنید

این نکته تقریبا اجباری است، چراکه همه برای Trainکردن Fly نیاز به گلد خواهند داشت. البته  Druidها استثنا هستند چراکه می‌توانند در لول 68 از  Flight Form استفاده کنند. در مجموع با رسیدن به لول 70 به 900 گلد برای مونت سرعت 60% نیاز خواهید داشت. و داشتن مونت با قابلیت پرواز اجباری است، زیرا برای برخی کوئست‌های Attunement (باز کردن امکان ورود به برخی دانجن‌ها و رِیدها) نیاز به داشتن مونت با قابلیت پرواز خواهد بود.

پس از رسید به لول 70 به انجام کوئست ادامه دهید

بعد از رسیدن به لول 70 انجام کوئست برای به دست آوردن گلد ایده بدی نیست. چراکه کوئست‌ها دو برابر گلد به شما خواهند داد. به خصوص اگر تازه‌وارد باشید و از بوست 58 استفاده کرده باشید. گلدی که به دست می‌‎آورید می‌تواند برای Trainکردن، خرید آیتم‌های مربوط به شغل‌ها (Profession) و صدالبته مونت Fly بسیار مفید باشد.

انتخاب بین Aldor یا Scryer

کوئست مربوط به انتخاب بین Aldor یا Scryer از NPC به نام Haggard War Veteran در Shattrath شروع می‌شود. الاینس باشید یا هورد به محض ورود به Shattrath اولین قدم شما باید گرفتن کوئست  A’dal  باشد. با انجام این کوئست و گردشی کوتاه (خیلی کوتاه هم نه!) در شهر Shattrath باید از بین دو فکشن Aldor یا Scryer یکی را انتخاب کنید. اینکه کدام فکشن را انتخاب کنید، نه‌تنها بر روی آیتم‌ها و Rewardهای دریافتی بلکه بر روی مسیر انجام کوئست‌های شما در Netherstorm یا Shadowmoon Valley تاثیرگذار خواهد بود.

فازهای مختلف محتوای بازی

فهمیدن سیستم فازهای محتوایی بازی بسیار مهم است. چراکه بیشتر محتوای Burning Crusade Classic در ابتدا در دسترس نخواهد بود و به صورت فازهای مختلف عرضه خواهد شد. این سیستم کاملا با سال 2007 که Burning Crusade برای اولین بار عرضه شد، تفاوت دارد. در آن زمان Karazhan ،Gurul’s Lair ،Magtheridon’s Lair ،Serpentshrine Cavern ،Tempest Keep و Mount Hyjal همگی از روز اول در دسترس بودند.

اما این دفعه بلیزارد قصد دارد Burning Crusade Classic را به صورت فازهای مختلف منتشر کند. که بسیار هم خوب است، چراکه زمان استراحت و یادگیری بیشتری برای پلیرها بین فازهای مختلف وجود خواهد داشت.

تصویر زیر نشان‌دهنده فازهای مختلف Burning Crusade Classic است:

Burning Crusade Classic

شروعی سریع‌تر برای انجام Attunementها

Attunementها بخش بزرگی از Burning Crusade هستند و انجام آن‌ها برای برخی پلیرها ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد. Attunement در واقع مجموعه کوئست‌هایی هستند که برای وارد شدن به یک دانجن یا رِید باید آن‌ها را انجام دهید. خوشبختانه دو رِید Gurul’s Lair و Magtheridon’s Lair نیاز به انجام Attunement ندارند و لول 70 بودن کافی است. Karazhan اما نیاز به انجام کوئست‌های Attunement دارد که توصیه می‌شود کوئست‌های اولیه آن را در لول 68 انجام دهید.

باز شدن Arena

به نقل از Wowhead در جریان یکی از مصاحبه‌های انجام‌شده با عوامل سازنده بازی، گفته شده فصل اول Arena چندین هفته پس از انتشار بازی باز خواهد شد. تا پلیرها مدت زمان کافی برای لول آپ و گیر آپ داشته باشند.

پس از 70 شدن چه کارهایی می‌توان انجام داد

پس از رسیدن به لول 70 پلیرها باید شروع به انجام کوئست‌های Attunement کنند. و به دنبال انجام رِیدهای Karazhan ،Magtheridon’s Lair و Gurul’s Lair باشند. در مسیر انجام کوئست‌های Attunement آیتم‌های بسیار خوبی به دست خواهید آورد. که می‌توانند به عنوان آیتم‌های Pre-Raid BIS شما در نظر گرفته شوند. در این مرحله از بازی آپگرید کردن سلاح و زره (Gear)، لول آپ کردن شغل‌ها (Profession) و آماده کردن هیرو خود برای ریِدهای مختلف بهترین کار است. به خصوص شغل Jewelcrafting که به تازگی به بازی اضافه شده، می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌های شما باشد.

در نهایت لازم به ذکر است که خرید و یا فروش گلد Burning Crusade Classic توسط ما انجام می‌شود. برای خرید و یا فروش می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

منبع

تاریخ انتشار: 02/06/2021

آخرین ویرایش: 02/06/2021

خرید گیم‌تایم و آخرین بسته الحاقی World of Warcraft با قیمتی مناسب از فروشگاه سایت
به اشتراک‌گذاری مطلب:
نظرات
0 0 امتیازات
امتیازدهی
اشتراک
به من خبر بده
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون‌متنی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها