Troll-www.wowtrade.ir

ترول‌های (Troll) قبیله Darkspear یکی از نژادهای Horde قابل بازی در World of Warcraft (دنیای وارکرفت) هستند. آن‌ها قومی باستانی و گسترده هستند. ترول‌ها سبک زندگی وحشیانه و گستاخانه‌ای دارند و به دیگر نژادهای درون بازی حمله می‌کنند. Darkspears در آغاز از جنگل‌های Stranglethorn شکل گرفتند. اما پس از رانده شدن توسط قبیله‌های دیگر که با آن‌ها سر جنگ داشتند، با Orcها وارد یک اتحاد ناخوشایند شده و همراه آن‌ها به سمت سرزمین‌های جدید رفتند. قبل از دگرگونی (Cataclysm)، به دلیل این‌که یک خیانتکار کنترل خانه مورد نظر آن‌ها را به عهده داشت، ترول‌ها در کنار اُرک‌ها در Valley of Trials ززندگی دوباره‌ای شروع کردند. این تغییرات زمانی رخ داد که قبیله خود را در Darkspear Isle بازسازی کردند. جایی که ماجراجویی آن‌ها از آن‌جا آغاز می‌شود. زبان اصلی آنها Zandali است. و همچنین زبان Orcish (زبان اُرک‌ها) را نیز برای ارتباط برقرار کردن با دیگر متحدین خود آموخته‌اند.

TrollCrest-www.wowtrade.ir

تاریخچه: با وقوع اختلافات قبیله‌ای در سراسر امپراطوری Gurubashi سابق، قبیله Darkspear خود را از سرزمین مادری خود، رانده شده دید. پس از اقامت در جزیره Darkspear، که امروزه تصور می‌شود بخشی از جزایر Broken Isles است. قلبیه، به زودی خود را درگیر با گروهی از Murloc می‌بیند. درنهایت آن‌ها، زمانی که در جزیره Kul Tiras پهلو می‌گیرند، دشمنان جدیدی از نژاد انسان‌ها پیدا می‌کنند. برای پیدا کردن گروهی از Orcها که تعدادی کشتی را دزدیده بودند. سرنوشت ترول‌ها به نظر بسته میرسید تا زمانی که فرمانده Orcها، Thrall و گروهی از Orcهای تازه آزاد شده‌اش که همان Orcهایی بودند که انسانها به دنبالشان بودند، پس از طوفانی شدید، در جزیره پناه گرفتند. Orcها توانسته بودند در دفاع، انسان‌ها را شکست دهند. اما این پیروزی کوچک آن‌ها همیشگی نبود. تحت کنترل یک جادوگر دریایی؛ Underworld Minions (مینیون های زیرزمینی)، توانستند Sen’jin که رهبر قبیله Darkspears است، Thrall را به همراه تعدادی از Orcها، ترولها و تعدادی از انسان‌ها را دستگیر کنند. همه آن‌ها را به زندان‌های پیچیده ای که توسط غارهای زیر جزیره ساخته شده بود، بردند. Thrall موفق شد تا خود و همراهیانش را آزاد کند. اما در نهایت نمی‌توانست که رهبر ترولها را نجات دهد. اگرچه Sen’jin قربانی جادوگر دریایی شده بود، اما او قادر بود تصورات خود را بیان کند، که Thrall باید ترول‌های قبیله Darkspear را از جزیره رهبری کند.

پس از بازگشت به سطح جزیره، Thrall و پیروانش موفق شدند از حملات بیشتر جادوگر دریایی و مینیون ها جلوگیری کنند و بار دیگر برای Kalimdor ملوانی کنند. تحت دستورات Vol’jin، اهالی قبیله Darkspear سوگند وفاداری خوردند. و Thrall را تا همراهی کردند. با این حال اهالی Darkspear رانده شدن خود از سرزمینشان را فراموش نکرده اند. و این دشمنی مشتاقانه پابرجا است. آنها رسیدند و خانه جدید Orkها (Durotar) را پیدا کردند، ترولها هم خانه دیگری برای خودشان پیدا کردند، این بار در میان جزایر Echo در سواحل شرقی پادشاهی اورک جدید.

با این حال بار دیگر با نزدیک شدن Kul Tiras و نیروی دریایی اش، اهالی Darkspear مجبور به عقب نشینی به دور از ساحل تحت یورش فرمانده گمراه Daelin Proudmoore شدند. ترول ها تحت رهبری Rexxar دوشادوش برادران Horde خود جنگیدند و سپس دشمن را شکست داده و خانه جدید خود را پس گرفتند. اندکی پس از آن، یک پزشک جادوگر با نام Zalazane، از جادوی تاریک استفاده کرد برای گرفتن ذهن پیروان اهالی Darkspear برای گسترش ارتش بی ذهن خود. Vol’jin دستور به تخله شهر داد و Zalazane کنترل جزیره Echo را بدست گرفت. از آن زمان اهالی Darkspear در ساحل مجاور مستقر شدند، و نام روستای جدید خود را به یاد رهبر پیشین خود، Sen’jin گذاشتند. آنها همراه با متحدین خود نیروهایی را برای مبارزه با Zalazane و لشکر برده گرفته اش می فرستند.

با این حال، پس از تلاش، آنها موفق نشدند تا Zalazane را از جزیره بیرون کنند. پس از رسیدن به پیروزی مقابل Lich King در قاره یخ زده Northrend، فرمانده Vol’jin، در مورد حمله به Zalazane تجدید نظر کرد، و یک حمله شکوهمند را به جزیره ترتیب داد. با کمک گرفتن از قبایل باستانی loa، قبیله Darkspears با شجاعت پزشک جادوگر را کشتند. و خانه خود را پس گرفتند. این اواخر، تغیرات سیاسی که درون Horde اتفاق افتاد، جرقه ترس را در میان اهای Darkspear در مورد آینده شان، شعله ور کرده است. تا کنون، اورک جوان بی پروا، رهبر Darkspear و قبیله اش را ن پای دار آورده است و باعث شده بسیاری از ترول های پایتخت Horde را ترک کنند. اگرچه بعد از سقوط Zalazane ارواح در میان Darkspears زیاد است، اما تنش در مورد اینکه ترول ها در Garrosh’s Horde چه جایگاهی داشته باشند ، طولانی است.

ظاهر: ترول های قبیله Darkspear، دارای پوستی به رنگ آبی کم‌رنگ تا بنفش کبود شده، و سبز رنگ پریده هستند. شامل یکی از این سه تا میشود. اگرچه گاهی اوقات ترول هایی با رنگدانه های پوستی درهم آمیخته وجود دارد اما این چندان رایج نیست. معمولا موهایی بلند به رنگ روشن دارند، از نفش پر رنگ گرفته تا سبز عمیق، و استایل قابل توجه ای دارند. آنها گوشهایی بزرگ و بلند دارند که معمولا با تعدادی حلقه سوراخ شده است. و دماغ هایی بلند و نوک تیز دارند. این ویژگی ها در مردان بیشتر است. ترول های نر بلندقد و کوژ پشت هستند. و صورت درازی دارند. آنها دارای دندانهایی بلند مشابه عاج، بیرون زده از دهان خود هستند. و ترولهای ماده به نسبت قد کوتاه تری دارند و دارای خمیدگی کمتری هستند.

تاریخ انتشار: 26/06/2020

آخرین ویرایش: 12/04/2022

خرید گیم‌تایم و آخرین بسته الحاقی World of Warcraft با قیمتی مناسب از فروشگاه سایت
به اشتراک‌گذاری مطلب:
نظرات
0 0 امتیازات
امتیازدهی
اشتراک
به من خبر بده
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون‌متنی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها