کلاس (Hunter) شکارچی

کلاس (Hunter) شکارچی یکی از قدیمی‌ترین کلاس‌های تاریخ دنیای وارکرفت است. کارایی شکارچی‌ها تنها در شکار حیوانات برای پیدا کردن غذا نیست و آن‌ها نمایانگر ارتباط عمیقی بین انسان‌ها و حیوانات هستند. شکارچی‌ها ارتباط قدرتمندی با دنیای وحش دارند و رام کردن وحشی‌ترین مخلوقات هم به‌دست آن‌ها کاری بسیار ساده است. شکارچیان پیوند عمیقی با مخلوقات رام شده خود دارند و به ندرت بدون همراه دیده می‌شوند که تابع دستور شکارچی و آماده حمله هستند. آن‌ها همچنین توانایی فراخوانی هیولاهای وحشی و گله پرندگان برای حمله به دشمن را نیز دارند و در صورت نیاز فوری می‌توانند یک یا تمام پت‌های رام شده خود را احضار کنند که به کمک آن‌ها بیاید. این مخلوقات رام شده تنها برای حمله و آسیب رساندن به دشمن نیستند بلکه می‌توان از قدرت روحیه بخشی یا احیای جان آن‌ها هم استفاده کرد.

شکارچی‌ها در صورت نزدیکی به دشمنان خود، دچار نقطه ضعف هستند پس با چابکی و زیرکی خود، سعی می‌کنند که دور از دسترس دشمنان باشند و با شلیک کردن به آن‌ها یا دستور دادن به حیوان خود حمله می‌کنند. همچنین برای دشمنانی که در صورت نزدیکی تهدید بزرگتری هستند می‌توانند با نصب مجموعه‌ای از تله‌ها آن‌ها را کند کرده و آسیب بیشتری به آن‌ها وارد کنند.

کلاس (Hunter) شکارچی

شکارچی‌ها در شروع تنها می‌توانند لباس‌های ساده یا زره‌های چرمی را به تن کنند اما پس از رسیدن به لول 40 امکان استفاده از زره‌های فلزی هم برای آن‌ها فراهم می‌شود. آنها به طور مستقیم به دشمن آسیب وارد می‌کنند و معمولا از تفنگ‌ یا تیر و کمان‌ استفاده می‌کنند. هرچند که توانایی استفاده از شمشیر‌ها و تبرها را هم دارند. اما نمی‌توانند از تمامی توانایی‌های آن‌ها بهره ببرند. با رسیدن به لول 20 آن‌ها مهارت Dual Wield را کسب می‌کنند که می‌توانند در هر دو دست خود اسلحه برداشته و به طور همزمان استفاده کنند.

کلاس شکارچی یکی از پراستفاده‌ترین کلاسهای رلم‌های دنیای وارکرفت است. در حالی که در لول‌های پایین، این کلاسی ساده برای بازی است، اما می‌تواند به شدت شما را مورد چالش قرار دهد. بیشتر پلیرها فکر می‌کنند که کلاس شکارچی فقط بخاطر آسیب رساندن وجود دارد. در حملات تک نفره شاید حق با آن‌ها باشد اما در نبردهای چند نفره و PvP اینطور نیست و شما باید با قرار دادن تله‌ها افراد را کنترل کنید و برای اطمینان از عدم وجود مشکل با حیوان خود آن‌ها را نظارت کنید و با چالش‌های زیادی مواجه خواهید شد.

این بود نگاهی به کلاس (Hunter) شکارچی در World of Warcraft، مطالب و مقالاتی بیشتر در این باره در بخش بلاگ وبسایت وجود دارد. همچنین برای اطلاعاتی بیشتر می‌توانید به بخش مطالب آموزشی وبسایت مراجعه کنید.

تاریخ انتشار: 18/06/2020

آخرین ویرایش: 30/05/2023

خرید گیم‌تایم و آخرین بسته الحاقی World of Warcraft با قیمتی مناسب از فروشگاه سایت
به اشتراک‌گذاری مطلب:
نظرات
0 0 امتیازات
امتیازدهی
اشتراک
به من خبر بده
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون‌متنی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها