بسته الحاقی WoW

بسته الحاقی بعدی WoW با نام Dragonflight با حضور چند نفر از اعضای تیم World of Warcraft معرفی شد.

به دنبال دوره‌ای پر از فاجعه برای دنیای آذراث، نیروهای فراموش‌شده‌ای دوباره در Dragon Isles اسطوره‌ای که زادگاه اجدادی نژاد اژدها است، بیدار شده‌اند. World of Warcraft®: Dragonflight™ نهمین بسته الحاقی بازی تحسین‌شده بلیزارد است. که پلیرها را به عصر جدیدی از ماجراجویی افسانه‌ای در Dragon Isles می‌فرستد.

Dragonflight  Dragonflight

تغییرات و امکانات جدید World of Warcraft: Dragonflight:

  • ماجراجویی و کشف مپ Dragon Isles: این مپ دارای 4 منطقه (Zone) جدید خواهد بود. شامل Waking Shores، Ohn’ahran Plains، Azure Span و Thaldraszus
  • کلاس/نژاد جدید: اضافه شدن نژاد (Race) جدید Dracthyr و کلاس Evoker به بازی. این نژاد و کلاس به صورت کمبو خواهند بود به این معنی که تنها Dracthyr می‌تواند Evoker باشد و برعکس. نژاد Dracthyr دو حالت شکل انسان و اژدها خواهد داشت و می‌تواند هیلر یا RDPS باشد. این کلاس از زره Mail استفاده می‌کند.
  • قابلیت اژدهاسواری: قابلیت جدید اژدهاسواری این امکان را به شما می‌دهد که در مپ Dragon Isles با اژدهای مخصوص خود پرواز کنید. با پیشروی در بازی و انجام کوئست‌ها، در هر Zone یک اژدها به دست خواهید آورد. این امکان وجود دارد که اژدهای خود را شخصی‌سازی کنید، ظاهر آن را عوض کنید (Appearance جدید)، قابلیت‌های جدیدی برای آن باز کنید و آن را سریع‌تر کنید.
  • سیستم تلنت جدید: سیستم تلنت در بازی یک تغییر اساسی داشته و کاملا تغییر کرده است. سیستم تلنت محبوب درختی بازگشته است.
  • آپدیت جدید برای سیستم پروفشن‌ها
  • رابط کاربری جدید: پس از مدتی طولانی بلیزارد بالاخره HUD و UI بازی را تغییر داده تا شکلی امروزی‌تر، جذاب‌تر و کارامدتر داشته باشد. مینی‌مپ بازی نیز تغییر کرده و کمی بزرگ‌تر شده است.

Dragonflight

تریلر معرفی بسته الحاقی Dragonflight (لینک Youtube):

تاریخ انتشار: 19/04/2022

آخرین ویرایش: 19/04/2022

خرید گیم‌تایم و آخرین بسته الحاقی World of Warcraft با قیمتی مناسب از فروشگاه سایت
به اشتراک‌گذاری مطلب:
نظرات
0 0 امتیازات
امتیازدهی
اشتراک
به من خبر بده
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها برترین‌ها
بازخوردهای درون‌متنی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
trackback
1 سال پیش

[…] کسب اطلاعات بیشتر در مورد Dragonflight به این مطلب مراجعه […]