Naxxramasامروز بالاخره فاز ششم World of Warcraft Classic در سرورهای ریجن اروپا آغاز شده و همزمان با آن رید Naxxramas نیز باز شد.

همزمان اونت Scourge Invasion نیز در WoW Classic آغاز شده است. موجودات هولناکی که در خدمت پادشاه لیچ هستند سرتاسر آذراث پخش شده و در حال پخش طاعون موجودات نامیرا هستند. به Argent Dawn ملحق شده و در مدت زمان محدود باقیماده ارتش پادشاه لیچ را متوقف کنید.

این اونت به مدت 4 هفته در جریان خواهد بود. کوئست‌های اونت از شهرهای بزرگ شروع شده و خود اونت در مناطق مختلفی از جمله Eastern Plagelands، Azshara و چندین دانجن همانند Dire Maul، Scarlet Monastery، Scholomance، Shadowfang Keep، Razorfen Downs و Stratholme و همچنین شهرهای بزرگ، اتفاق خواهد افتاد.

با باز شدن Naxxramas می‌توانید در قالب یک رید 40 نفره ماجراجویی خود در این نکروپولیس را آغاز کرده و به آیتم‌های جالب‌توجهی هم‌چون Splinter of Atiesh یا Corrupted Ashbringer و The Phylactery of Kel’Thuzad دست پیدا کنید. البته پیش از ورود به Naxxramas باید ابتدا به Reputation سطح Honored با Argent Dawn رسیده و کوئست The Dread Citadel- Naxxramas را به اتمام برسانید.

تاریخ انتشار: 04/12/2020

آخرین ویرایش: 04/12/2020

خرید گیم‌تایم و آخرین بسته الحاقی World of Warcraft با قیمتی مناسب از فروشگاه سایت
به اشتراک‌گذاری مطلب:
نظرات
0 0 امتیازات
امتیازدهی
اشتراک
به من خبر بده
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون‌متنی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها