Winter's Veilرخداد Winter’s Veil سال 2020 دیروز شروع شد. وقت آن رسیده که آغاز Winter Veil در دنیای وارکرفت را جشن بگیریم. این رویداد تا تاریخ 2 ژانویه 2021 ادامه خواهد داشت. با آغاز شدن این رخداد این فرصت را خواهد داشت که اچیومنت Merrymaker که برای What a Long, Strange Trip It’s Been نیاز است را بگیرید و نهایتا صاحب Mount زیبای Reins of the Violet Proto-Drake شوید.

امسال آیتم A Tiny Winter Hat نیز به رویداد Winter’s Veil اضافه شده است. با کلیک کردن بر روی Greatfeather Pepe که در کنار گاری Smokeywoods Pastures در دو شهر Ironforge و Orgrimmar قرار دارد می‌توانید آن را دریافت کنید.

همچنین Mobهای مختلفی در دانجن‌ها، Covenant Sanctum و جاهای دیگر کلاه مخصوص زمستانی بر سر خواهند داشت.

همراه با دوستان‌تان سوار بر کالسکه جادویی زمستانی شده و دوری در Orgrimmar یا Ironforge بزنید! و یادتان نرود که برای یادگاری، S.E.L.F.I.E. بگیرید!

Winter's Veil

این رخداد را از دست ندهید. و حتما یادتان باشد 25 دسامبر هدایای زیر درخت بزرگ کریسمس را چک کنید تا ببینید بابانوئل چه هدایایی برای شما گذاشته است.

تاریخ انتشار: 17/12/2020

آخرین ویرایش: 17/12/2020

خرید گیم‌تایم و آخرین بسته الحاقی World of Warcraft با قیمتی مناسب از فروشگاه سایت
به اشتراک‌گذاری مطلب:
نظرات
0 0 امتیازات
امتیازدهی
اشتراک
به من خبر بده
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها برترین‌ها
بازخوردهای درون‌متنی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
trackback
3 سال پیش

[…] و Questهای مربوطه را دریافت کنید. علاوه بر این اونت Feast of Winterveil نیز مدتی می‌شود که آغاز شده و تا 2 ژانویه سال جدید […]