همان‌طور که اکثرا اطلاع دارید، سرور وارمین (Warmane) هر ساله به دلیل ایجاد تعادل در اقتصاد رلم‌های خود اقدام به نصف کردن گلدها می‌کند. امسال این اتفاق در تاریخ 27 فوریه 2024 یعنی 8 اسفند ماه سال جاری اتفاق خواهد افتاد. با شروع فرآیند نصف شدن گلدها، سرورهای وارمین در این تاریخ چندین ساعت آفلاین خواهند شد.  اطلاعیه نصف شدن گلدها یا همان Gold Squish در قسمت انجمن‌های سرور قرار گرفته و می‌توانید جزئیات بیشتر در رابطه با آن را از این لینک مشاهده کنید.

  • هیروهای لول 1 به بالا که یک سال است وارد بازی نشده‌اند اسم‌شان حذف خواهد شد و در هنگام ورود دوباره باید اسمی جدید انتخاب کنند.
  • علاوه بر نصف شدن گلدها، کاراکترهای لول 1 تا 50 که از ماه جولای 2023 به بازی وارد نشده‌اند، حذف خواهند شد، مگر اینکه اکانت شخص، پریمیوم باشد. هیروهایی که Guild Master باشند، باعث حذف گیلد خواهد شد.
  • کاراکترهای رلم Blackrock که بیش از 3 ماه است پاک شده‌اند و در حالت Pending هستند حذف خواهند شد.
  • طبق اعلام وارمین، گلدهای رلم Onyxia نصف نخواهد شد.

تنها راه فرار از این اتفاق شاید خرید آیتم و نگه‌داشتن آن به جای گلد باشد. چراکه تمامی گلدها از جمله گلدهای درون Bag، گلدهای درون بانک و بانک گیلد، سیستم Trade وارمین، و Mailbox نصف خواهند شد.

طبق گفته وارمین قرار است بخشودگی برای اکانت‌های بن شده قدیمی در نظر گرفته شود. این بخشودگی در تاریخ نصف شدن گلدها اعمال خواهد شد. شرایط موردنیاز برای دریافت این بخشودگی به صورت عمومی اعلام نخواهد شد و به صلاحدید وارمین اعمال خواهد شد. تخلفات و قانون‌شکنی‌های بزرگ شامل بخشودگی نخواهد شد.

تاریخ انتشار: 11/02/2024

آخرین ویرایش: 18/02/2024

خرید گیم‌تایم و آخرین بسته الحاقی World of Warcraft با قیمتی مناسب از فروشگاه سایت
به اشتراک‌گذاری مطلب:
نظرات
0 0 امتیازات
امتیازدهی
اشتراک
به من خبر بده
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون‌متنی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها