بسته الحاقی جدید Hearthstone

بسته الحاقی جدید Hearthstone معرفی شد:

بلیزارد بسته الحاقی جدید Hearthstone به اسم Scholomance Academy را معرفی کرد. همان‌طور که از نام آن پیداست، این بسته الحاقی در Scholomance جریان دارد که توسط Kel’Thuzad اهریمنی اداره می‌شود. Scholomance در واقع آموزشگاهی برای آموزش سحر و جادوی سیاه (Necromancy) به جادوگران مستعد است.

Scholomance Academy تعداد 135 کارت جدید به بازی اضافه خواهد کرد. که شامل 40 کارت Dual-class بوده و می‌توان توسط دو کلاس متفاوت از آن‌ها استفاده کرد. 10 عدد از این کارت‌های Dual-class مینیون‌های Legendary خواهند بود.

این بسته الحاقی همچنین ویژگی کلیدی جدیدی به اسم Spellburst را به بازی اضافه خواهد کرد. Spellburst افکت‌های قدرتمند یک‌بارمصرفی هستند که می‌توانید به سلاح‌ها و مینیون‌ها اضافه کنید. و هنگامی که یک اسپل توسط گیمر استفاده شد، فعال می‌شوند.

بسته الحاقی جدید Hearthstone

گیمرها علاوه بر این، قادر خواهند بود با قابلیت جدید «تحقیق» (Study) کارت‌های جدیدی کشف کنند. با استفاده از روش «تحقیق» می‌توانید فورا یک کارت جدید کشف کنید. و میزان مصرف مانای کارت بعدی‌تان نیز کاهش خواهد یافت.

مگا باندل مخصوص Scholomance Academy با قیمتی معادل 80 دلار عرضه خواهد شد و شامل 80 کارت Scholomance Academy، تعداد 5 کارت اضافی پک طلایی، یک کارت تصادفی طلایی Legendary، هیرو Kel’Thuzad Mage، یک Tavern Pass شامل 4 تیکت ارنا، و Kel’Thuzad card back خواهد بود.

در حال حاضر باندل Scholomance Academy را می‌توانید با قیمت 50 دلار پیش‌خرید کنید.

 

تاریخ عرضه دقیق برای بسته الحاقی جدید Hearthstone مشخص نشده است. اما به گفته سازندگان تاریخ عرضه احتمالی برای PC، Mac، iOS و اندروید، اوایل ماه آگست خواهد بود.

تاریخ انتشار: 16/07/2020

آخرین ویرایش: 16/07/2020

خرید گیم‌تایم و آخرین بسته الحاقی World of Warcraft با قیمتی مناسب از فروشگاه سایت
به اشتراک‌گذاری مطلب:
نظرات
0 0 امتیازات
امتیازدهی
اشتراک
به من خبر بده
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون‌متنی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها