Forged in the Barrens

بسته الحاقی جدید هارت‌استون (Hearthstone) در بلیزکان معرفی شد. این بسته الحاقی که Forged in the Barrens نام دارد، قرار است به همراه یک مُد (بخش) جدید تحت عنوان Mercenary Mode در سال 2021 عرضه شود.

حساب کاربری توییتر هارت‌استون نوشته است: «سرزمین جدیدی مملو از فرصت‌ها و خطرات مهلک در بسته الحاقی بعدی هارت‌استون در انتظار شماست! اینجا جایی است که افسانه‌ها خلق می‌شوند. شاید شما نیز، یکی از همین افسانه‌هایی باشید که در منطقه Barrens شکل خواهد گرفت.»

یکی از شخصیت‌های نمادین Barrens کاراکتر Mankrik است. در کانال‌های چت Barrens در World of Warcraft یکی از سوالات قدیمی این بود که «?Where’s Mankrik’s wife» که الهام‌بخش مکانیزم این شخصیت در هارت‌استون است. به این صورت که وقتی در نقش Mankrik بازی می‌کنید، کارتی در دسترس شماست به نام Olgra, Mankrik’s Wife که Olgra را احضار می‌کند.

بسته الحاقی Forged in the Barrens دارای 135 کارت جدید خواهد بود. دارای یک Keyword جدید به نام Frenzy و دو مکانیزم جدید به نام Spell School و Ranked Spell خواهد بود. انتظار می‌رود این بسته الحاقی در ماه آوریل یا مارچ امسال یعنی چیزی حدود 2-3 ماه دیگر عرضه شود.

تاریخ انتشار: 21/02/2021

آخرین ویرایش: 21/02/2021

خرید گیم‌تایم و آخرین بسته الحاقی World of Warcraft با قیمتی مناسب از فروشگاه سایت
به اشتراک‌گذاری مطلب:
نظرات
0 0 امتیازات
امتیازدهی
اشتراک
به من خبر بده
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها برترین‌ها
بازخوردهای درون‌متنی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
trackback
2 سال پیش

[…] تم مربوط به این بسته الحاقی در تقابل با بسته الحاقی Reforged in the Barrens است که چندی پیش عرضه […]