قابلیت Party Sync

بررسی قابلیت Party Sync در World of Warcraft:

تجربه بازی World of Warcraft به همراه دوستان، با قابلیت پارتی سینک، هم‌اکنون بسیار راحت از قبل!

با داشتن باف Winds of Wisdom که حالا 100 درصد XP بیشتری به گیمر می دهد (تا قبل از پچ Shadowlands)، هم‌اکنون بهترین زمان ممکن برای لول آپ کردن است! با قابلیت پارتی سینک، با دوستان خود در هر لولی که هستند لول آپ کنید و اصلا نگران این‌که فاصله لول شما زیاد است نباشید، چراکه این قابلیت برای هر دو شما مفید خواهد بود!

نکته: اگر در حال کمک به دوست خود در حین لول آپ هستید، شما و دوست‌تان به وسیله قابلیت RAF یا Recruit a Friend لینک شده و قادر خواهید بود از پارتی سینک استفاده کنید و این شامل برخورداری از باف RAF نیز خواهد بود. در نهایت سرعت لول آپ شما چندین برابر خواهد شد.

قابلیت Party Sync

با فعال سازی Party Sync، تمامی افراد گروه (پارتی) شما در یک سطح و فاز از کوئست قرار می گیرند. شما می توانید در Quest Log خود مطلع شوید که چه کسی کوئست موردنظر شما را دارد و شخص مربوطه در چه سطحی از کوئست است. همچنین قادر خواهید بود کوئستی که قبلا انجام داده اید را دوباره روزی یک بار انجام دهید و Rewardهایی متناسب با لول خود دریافت کنید.

برای استفاده از Party Sync مراحل زیر را انجام دهید:
  1. یک گروه (پارتی) ساخته و دوستان خود را دعوت کنید.
  2. Quest Log خود را با دکمه M باز کنید.
  3. در گوشه پایین سمت راست بر روی Start Party Sync کلیک کنید.
  4. از اعضای پارتی بخواهید درخواست مربوط به Party Sync را بپذیرند.

به محض اینکه همه درخواست را قبول کردند، سطح و فاز کوئست برای همه اعضا یکی شده و لول های مربوط به کوئست به تناسب پارتی شما تنظیم شدا تا شما به راحتی بتوانید به همراه یکدیگر از بازی لذت ببرید!

قابلیت Party Sync

تنظیم لول شما با استفاده از پارتی سینک بر اساس عضو پارتی با پایین ترین لول صورت می گیرد. به این نحو که اگر پایین ترین لول پلیر پارتی شما 48 باشد، لول شما بر اساس سقف لول بسته الحاقی حال حاضر تنظیم می شود. برای مثال پایین ترین لول پلیر در پارتی شما 48 است، پس لول شما پایین آمده و 60 خواهد شد. به همین صورت اگر پایین ترین لول 84 باشد، و لول شما بالاتر باشد، لول شما پایین آمده و 90 خواهد شد.

علاوه بر این، با استفاده از این قابلیت، Skillها، Abilityها، Talentها، زره (Gear) و ترینکت‌هایی که نسبت به کوئست در سطح بالاتری قرار دارند غیرقابل استفاده خواهند شد.

البته توجه داشته باشید که قابلیت Party Sync در WoW Classic در دسترس نیست.

تاریخ انتشار: 17/06/2020

آخرین ویرایش: 27/06/2020

خرید گیم‌تایم و آخرین بسته الحاقی World of Warcraft با قیمتی مناسب از فروشگاه سایت
به اشتراک‌گذاری مطلب:
نظرات
0 0 امتیازات
امتیازدهی
اشتراک
به من خبر بده
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون‌متنی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها