نگاهی به نژاد Blood Elf

در این قسمت از بلاگ سعی داریم تا نگاهی جزئی به نژاد Blood Elf در دنیای وارکرفت بیندازیم. اِلف های خونی (blood elves) یکی از نژادهای قابل بازی دنیای وارکرفت هستند که در بسته الحاقی The Burning Crusade معرفی شدند. زمانی آن‌ها به عنوان high elves شناخته می‌شدند. و یکی از اعضای Alliance بودند. اما پس از حمله لشکر بزرگ Undead، قلمرو آن‌ها تقریبا به نابودی کشیده شد و آن‌ها تغییر نام دادند.

آرم اِلف های خونین

نماد اِلف های خونین

مدت ها پیش، high elvesهای تبعید شده به سواحل Lordaeron رفتند. آن‌ها به دنبال یافتن خانه‌ای جدید بودند. و پس از نبردهایی فراوان با ترول‌ها، پادشاهی Quel’Thalas را بنیان‌گذاری کردند. با استفاده از شیشه کوچکی از آب مقدس دزدیده شده از نخستین چشمه جاودانگی، آنها مخزنی از نیروی جادویی را در Quel’Thalas ایجاد کردند و آن را Sunwell نامگذاری کردند. این نیروی جادویی قوی، آن‌ها را قدرتمند ساخت. و به زودی شهر شگفت‌انگیز ماه‌نقره‌ای (Silvermoon) تاسیس شد.

آن‌ها تحت مراقبت یک سپر جادویی، تقریبا چهار هزار سال از آرامش خود لذت می‌بردند. اما این به معنای ماندگاری همیشگی این آرامش نبود. ترول‌ها ارتش بی‌نظیری را جمع‌آوری کردند و به پادشاهی اِلف‌ها حمله کردند. الف‌ها هم شتابان اتحاد خود را با انسان‌های Arathor تشکیل دادند. و به تعداد کمی از آنها آموزش دادند که چطور از جادو استفاده کنند. در عوض هم انسان‌ها در نابود سازی پایگاه ترول ها برای همیشه، به الف ها یاری رساندند. پس از گذشت سالها، اِلف ها، به خلوت خود برگشتند. اما در طول جنگ سوم، شاهزاده Arthas Menethil بار دیگر جنگ را به آستانه آن‌ها برد. او نیرو جادویی Sunwell را به کار گرفت تا به ساحره Kel’Thuzad جان دوباره بدهد و از او استفاده کند. با کمک ساحره اکثر جمعیت آن‌جا را از بین برد. و در آخر حتی پادشاه Anasterian Sunstrider هم کشته شد.

نگاهی به نژاد Blood Elf

علاوه بر این مشخص شد که اِلف‌ها به این نیروی پنهانی Sunwell وابستگی بالایی پیدا کرده‌اند. اکنون که منبع نیرو از بین رفته بود، معدود اِلف‌های باقی مانده هم به سرعت مریض و بی‌حال می‌شدند. شاهزاده Kael’thas، آخرین نفر از خط سلطنتی هم به تازگی از تحصیل در Dalaran بازمی‌گردد. او قلمرو خود را در حالی می‌بیند که تبدیل به خرابه‌ شده است. Kael’thas با تشنگی انتقام جویی، بازماندگان را جمع کرد. آنها را به اِلف‌های خونی تغییر نام داد. و گروهی از قوی‌ترین مبارزان را به لشکر خود اضافه کرد.

این بود نگاهی جزئی به نژاد Blood Elf، شما می‌توانید با جستجو در قسمت بلاگ وبسایت ووترید (WoWTrade) نقد و بررسی‌ها و مقالات بیشتری را در این زمینه مطالعه کنید. پیشنهاد ما به شما خواندن مقاله نگاهی به نژاد اِلف های شب است.

تاریخ انتشار: 24/06/2020

آخرین ویرایش: 30/05/2023

خرید گیم‌تایم و آخرین بسته الحاقی World of Warcraft با قیمتی مناسب از فروشگاه سایت
به اشتراک‌گذاری مطلب:
نظرات
0 0 امتیازات
امتیازدهی
اشتراک
به من خبر بده
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون‌متنی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها